Gabinet Rehabilitacji SANATORI - Łódź-Bałuty - Radogoszcz-Zachód

Gabinet Rehabilitacji "SANATORI"„SANATORI” to gabinet rehabilitacji spełniający oczekiwania najbardziej wymagających pacjentów. Wyposażony jest w nowoczesny sprzęt rehabilitacyjny i przystosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych. Personel gwarantuje fachową wiedzę, umiejętności i doświadczenie, a także służy radą, pomocą i troskliwą opieką podczas konsultacji i zabiegów.

Oferujemy możliwość poprawy zdrowia, ogólnej kondycji organizmu, zadbania o swój wygląd, dobre samopoczucie oraz chwile relaksu i odprężenia.

Zabiegi lecznicze

Oferta gabinetu, oprócz podstawowego zakresu usług, takich jak: kinezyterapia, fizykoterapia i masaż, obejmuje również zabiegi wodolecznicze, solankowe i borowinowe stosowane w leczeniu uzdrowiskowym i sanatoryjnym.

Pacjenci mogą skorzystać z wielu zabiegów sanatoryjnych bez konieczności ponoszenia kosztów wyjazdu i kilkutygodniowego pobytu w miejscowościach uzdrowiskowych.

Kuracjusze korzystający z refundowanych przez NFZ turnusów sanatoryjnych, mają możliwość skorzystania z wybranych zabiegów w okresach między jednym a drugim turnusem, co daje możliwość utrwalenia wyników uzyskanych podczas pobytu w sanatorium.

Osoby, które z uwagi na wykonywaną pracę zawodową lub inne obowiązki nie mogą pozwolić sobie na długotrwały wyjazd do sanatorium, nie muszą całkowicie rezygnować z dobroczynnego wpływu zabiegów sanatoryjnych, zarówno o charakterze leczniczym, jak i profilaktycznym.

Jednostki chorobowe

Gabinet oferuje różnego rodzaju zabiegi lecznicze, które skutecznie przeciwdziałają, zapobiegają i zwalczają wiele dolegliwości. Proponowane zabiegi dają możliwość poprawy zdrowia w schorzeniach:

  • neurologicznych: udary, zawały, polineuropatie, porażenia nerwów obwodowych, stwardnienie rozsiane
  • reumatycznych: reumatoidalne zapalenie stawów (RZS)
  • zwyrodnieniowych: zesztywniające zapalenie stawów kręgosłupa (ZZSK)
  • narządu ruchu: wady postawy, urazy, złamania, amputacje, bóle kręgosłupa i stawów

 

Praca

 

NOWE USŁUGI W OFERCIE: KRIOTERAPIA, TERAPIA FALĄ UDERZENIOWĄ, NAŚWIETLANIE PROMIENIAMI NADFIOLETOWYMI UV, DRENAŻ LIMFATYCZNY

ZABIEGI WYKONYWANE Z WYKORZYSTANIEM NASTĘPUJĄCYCH URZĄDZEŃ ZAKUPIONYCH
W ZWIĄZKU Z WDRAŻANIEM PROJEKTU „ROZSZERZENIE ZAKRESU USŁUG W GABINECIE REHABILITACJI „SANATORI”:

  • APARAT DO KRIOTERAPII KRIOPOL R
  • APARAT DO TERAPII FALĄ UDERZENIOWĄ BTL-5000 SWT POWER
  • LAMPA KWARCOWA SUNLAMP 70 UVA
  • APARAT DO DRENAŻU LIMFATYCZNEGO BOA MAX 2
PROJEKT REALIZOWANY W RAMACH REGIONALNEGO PROGRAMU OPERACYJNEGO WOJEWÓDZTWA ŁÓDZKIEGO NA LATA 2007-2013

logo